Çanakkale Haberleri, Çanakkale Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

AK Parti’den alkol rezaletine pankartlı tepki

Tarihi Gelibolu Yarımadası Kocadere Kamp Alanı’nda CHP tarafından gerçekleştirilen Adalet Kurultayı’na alkollü görüntüler gündeme damgasını vurmuştu. AK Parti Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkanı Mefail Ceyhan ve üyeler, bugün teknelerle Çanakkale Boğazı’na açılarak, ‘Kontrollü Başkan, Kılıçdaroğlu…’ gibi yazıların yer aldığı karikatürlü pankartlar açtı.

Gençlik Kolları Başkanı Mefail Ceyhan, “Bildiğiniz üzere iki gün evvel CHP’nin adalet adı altında kurultayı başladı. Gördük ki kurultay, utanç verici şeylere sahne oldu. Kılıçdaroğlu, maalesef yine çuvalladı. Tabii ki kimsenin ne içtiğine karışacak değiliz, ama orada 253 bin şehidimizin kanıyla sulanmış topraklarda böyle görüntülerin oluşması bizin derinden üzdü. Biz de sözde Adalet Kurultayı’nı protesto etmek için teknelerle bir protesto gerçekleştirdik” dedi.

Tekneler yaklaşık bir saat boyunca Çanakkale kordonunda görülebilecek şekilde tur attı.

Bir önceki yazımız olan Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: “Buradan adalet değil, çıksa çıksa sefalet çıkar” başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi