Çanakkale Haberleri, Çanakkale Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Aksoy, ziyaret turunda

Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Can Aksoy Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çanakkale Şubesi Başkanı Necdet Erdinç ve Esenler Mahalle Muhtarı Nazife Aydın’ı ziyaret etti.
İlk olarak Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çanakkale Şubesi Başkanı Necdet Erdinç ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret Eden Aksoy, dernek çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler aldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Erdinç, Genel Sekreter Can Aksoy’a teşekkürlerini iletti.
Ziyaret sonrası açıklamada bulunan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Can Aksoy, Milletin bütünlüğü ve devletin bölünmezliği ile cumhuriyetin kurulması ve korunması yolunda mücadele eden, dökülen kanları ile bu mücadelede Şehit veya Gazi olan kahramanları yeni nesillere anlatmak; tarihe, milli gelenek ve göreneklere bağlılık, fedakarlık, dayanışma ve yardımlaşma hasletlerini güçlendirmek ve yüceltmek bizlerin görevidir. Bundan sonrada şehitlerimize ve gazilerimize desteklerimiz devam edecektir dedi.
Aksoy, daha sonra Esenler Mahalle Muhtarı Nazife Aydın’ı da ziyaret ederek, çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgiler aldı.

Bir önceki yazımız olan Özel idare ekiplerinin yılbaşı mesaisi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi