Çanakkale Haberleri, Çanakkale Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Bakan Ahmet Arslan Çanakkale Valiliğini ziyaret etti

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Çanakkale Valiliğini ziyaret ederek, Valilik Şeref Defterini imzaladı.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Çanakkale Valiliğini ziyaret etti. Burada bir açıklama yapan Bakan Arslan, “Çanakkale’de çok ciddi yatırımlarımız var. Elbette ki ülkemizin 81 ilinde de var ama Çanakkale il nüfusuyla oranlarsanız Ulaştırma Bakanlığı anlamında en çok yatırım alan, en çok bölünmüş yol olan, en çok sıcak asfaltı olan illerimizin başında geliyor. Bir numarada geliyor. En önemlisi, ülkemiz içinde Çanakkale içinde 1915 Çanakkale Köprüsü’nün yüzde 50’sinin tamamlanmış olması. Çünkü ecdat diyor ki bir işe başlamak yüzde 50’sini yapmak demektir. Biz yüzde 50’sini yaptık. 18 Mart itibariyle de kalan yüzde 50’sini tamamlayarak inşallah Çanakkale’yi elbette ki turizmiyle, endüstrisiyle, sanayisiyle, tarımıyla birlikte dünyaya açılabilen kavşak noktası haline getireceğiz. Bu konuda da önemli adımlar attık. Bundan sonraki adımlarla da bunu pekiştireceğiz” diye konuştu.
Ziyarette Bakan Arslan’a, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve Çanakkale Valisi Orhan Tavlı tarafından çeşitli hediyeler takdim edildi.

Bir önceki yazımız olan Başkan Altınok, Bakan Arslan’a balıkçı barınağını anlattı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi