Çanakkale Haberleri, Çanakkale Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Bayramiç’te Süt Üreticileri Birliği Olağan Genel Kurulu yapıldı

Bayramiç Süt Üreticileri Birliği Olağan Genel Kurulu yapıldı. Kongreye katılan üretici ve konuklara sütlü kahve ikram edildi.
Bayramiç Süt Üreticileri Birliği Olağan Genel Kurulu, Bayramiç Halk Eğitim Merkezi Salonunda yapıldı. Bin 407 üyesi bulunan birlik üyeleri, Mehmet Arslan, Mehmet Güner, Yücel Çarıoğlu, Alaeddin Gökçe ve Ethem Demir’den oluşan eski yönetimle devam kararı aldı.
Kongreye İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Cahit Uydaş, Bayramiç Ziraat Odası Başkanı İsmail Pehlivan, üyeler ve davetliler katıldı. Birlik başkanı Mehmet Arslan mevcut yönetime güven duyan üyelere teşekkür ederek Bizlere duyduğunuz güvenden dolayı teşekkür ediyorum. Sizlerin güvenine layık olmak için çalıştık. Yeni dönemde de çalışmayı sürdüreceğiz dedi.
Yönetim kongreye gelen üye ve misafirlere kapı girişinde sütlü kahve ikramında bulundu. Kongre sonunda ise katılımcılara pilav ikram edildi.

Bir önceki yazımız olan Çanakkale - Kız Arkadaşına Tır Ile Evlenme Teklifi Yaptı başlıklı makalemizde -, Arkadaşına ve Biga hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi