Çanakkale Haberleri, Çanakkale Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

‘Ben Eskiden Küçüktüm’ Biga’da sahnelendi

Tiyatro severlerin kahkahalarla izlediği, zaman zaman verdiği mesajlarla dakikalarca alkışladığı ’Ben eskiden küçüktüm’ oyunu büyük beğeni topladı. Oyunun sonunda sahneye çıkan Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Büyük oyuncu Ali Poyrazoğlu bizlerle oldu. Gerilimli bu ortamda bizlere gerilimsiz iki saat yaşattı. 16 Nisan’da daha fazla çalışmamız için bizleri motive etti. Müjdat Gezen, Uğur Dündar gibi isimler ile geçen yıl Atatürk Kültür Merkezi’nin açılışını yaptık. Sizlerle devam ediyoruz. Siz Cumhuriyet ve Atatürk aşığı sanatçıları burada ağırlamak onur verici gerçekten. Herkese teşekkür eder iyi akşamlar dilerim dedi.

Oyun sonunda kitaplarını Bigalı tiyatro severler için imzaladıktan konuşan usta sanatçı Ali Poyrazoğlu, “ Tuhaf olan bir şey var. Ben böyle bir Kültür merkezi beklemiyordum. Buraya ilk kez gelişim diğer tuhaf yanı. Böyle kültür merkezleri Ankara, İstanbul ve İzmir’de bile yok. Yapanlara, yaptıranlara, emeği geçen herkese çok teşekkürler. Tabii böyle yerleri yapmakla iş bitmiyor. İçini doldurmak gerekiyor. İnsanların ruhunu şenlendirmek gerekiyor. Biga Atatürk Kültür Merkezi, bu yüzden çok güzel. Ben de söz verdim, her oyunumu buraya getireceğim dedi.

Bir önceki yazımız olan Çanakkale’de 46 mülteci yakalandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi