Çanakkale Haberleri, Çanakkale Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Biga milli eğitim müdürü okul müdürleriyle bir araya geldi

Biga’ya yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Biga Kaymakamlığı toplantı salonunda Biga’da bulunan okul müdürleri ile bir araya geldi.
Toplantıya 53 okul müdürü katıldı. Toplantıda öğretmenlerin atama ve görevlendirilmesi ve öğretmen ihtiyaçları konuşuldu. Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen ilk önce toplantıya katılan okul müdürlerine kendini tanıttı. Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, “4,5 yıl Ayvalık’ta görev yaptım. Projeleri önemsiyorum. Hep birlikte güzel projeler yapmak istiyorum. Bir işte diyalog, iletişim, sorumluluk ve kuracağımız önemli diyaloglar ile güzel proje ve işler yapabiliriz. Hep birlikte yapacağımız ortak çalışmalar ile güzel projelere imza atacağımıza inanıyorum. Biga’ya yeni atandım. Bazı okulları ziyaret ettim. Tüm okulları gezip ve incelemek istiyorum. Biga’da TEOG sınavlarında güzel sonuçlar almış. Önümüzde YGS sınavları var. YGS sınavlarında da Biga’dan güzel sonuçlar bekliyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı Değerlendirme Toplantısı başlıklı makalemizde Adalet Ve Kalkınma Partisi, AK ve Ak P hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi