Çanakkale Haberleri, Çanakkale Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Çanakkale Şehitlik Toprağı Sarıkamış’ta

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Çanakkale Şehitliklerinin değişik yerlerinden alınan vatan topraklarını, Sarıkamış Şehitliklerindeki vatan toprakları ile buluşturdu.

Sarıkamış Şehitliğindeki törene katılan Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Çanakkale Şehitliklerinin değişik yerlerinden alınan Vatan Topraklarını, Sarıkamış Şehitliklerindeki vatan toprakları ile buluşturdu. Çanakkale Kahramanları ile Sarıkamış Kahramanlarını rahmetle yad etti. Sarıkamış’ta 102 sene önceki ecdadın yürüdüğü yollarda on binlerle beraber yürüyen Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemiri, Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç’a, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Ahmet Arslan’a ve ecdadın izinde yürüyen binlerce gence çok teşekkür ederim. Allahuekber Dağlarında, ‘Allahuekber’ diyerek şehit olan Sarıkamış Şehitleri’nin ruhları şad olsun dedi. – ÇANAKKALE

Bir önceki yazımız olan Çanakkale Donuyor //çanakkale Boğazı Trafiğe Kapandı başlıklı makalemizde Bayramiç, Boğazı ve Çanakkale hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi