Çanakkale Haberleri, Çanakkale Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Çanakkale’de kar etkili olmaya devam ediyor

Çanakkale’de cuma gününden bu yana aralıklarla devam eden kar yağışı hayatı olumsuz etkilemeyi sürdürüyor. İl genelinde 10 köy yolu ulaşıma kapanırken, Kabatepe’den saat 15:00 ve Gökçeada’dan saat 17:00 feribot seferleri iptal edildi.
Kar sebebiyle il genelinde 10 köy yolu ulaşıma kapandı. Havanın eksi 7 dereceye kadar düştüğü şehirde kar yağışı aralıklarla devam ederken, Çanakkale-Bursa, Çanakkale-İzmir yolunda Karayolları ve İl Özel İdare ekipleri kar kürüme ve tuzlama çalışmalarına devam ediyor.
Adalara ulaşımı sağlayan Gestaş Deniz Ulaşım A.Ş. yetkilileri, Kabatepe’den saat 15:00 ve Gökçeada’dan saat 17:00 seferlerin iptal edildiğini duyurdu. Çanakkale Boğazındaki Gelibolu-Lapseki karşılıklı feribot seferleri her saat başı, Çanakkale-Eceabat hattında ise Çanakkale’den 11:00-13:00-15:00, Eceabat’tan 12:00-14:00-16:00 olarak değiştirildi.

Bir önceki yazımız olan Çanakkale-Fırat Kalkanı Şehidi Astsubay Kaşıkçı Son Yolculuğuna Uğurlandı-2 başlıklı makalemizde Astsubay, Çanakkale-Fırat ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi