Çanakkale Haberleri, Çanakkale Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Çavuşköy Gençlik Merkezi ve Muhtarlık yapımı devam ediyor

Çavuşköy Mahallesinde yapım çalışmalarına başlanan Çavuşköy Gençlik Merkezini ve Çavuşköy Muhtarlığını ziyaret eden Biga Belediye Başkanı Işık’ı Çavuşköy Muhtarı Süleyman İlhan karşıladı. Ziyaretin ardından kahvehanede bir süre vatandaşlarla sohbet eden Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, mahallenin ihtiyaçları ile ilgili notlar aldı.

Kahvehane üzerinde yer alan binanın Gençlik Merkezi ve Muhtarlık olarak düzenlenmesiyle ilgili konuşan Başkan Işık; Çavuşköy ve Yeniceköy mahallelerimiz Biga’mıza yeni katıldı. Kısa sürede yeni mahallelerimize gereken ilgiyi gösterdik. İki mahallemizde de birer Halk Meclisi toplantısı gerçekleştirdik ve halkımızın isteklerine yanıt verdik. Gençlik Merkezi isteği de mahallemizin gençlerinden gelmişti ve muhtarlık için de bir düzenleme gerekiyordu. Bu nedenle Halk Meclisinde söz vermiştik. Havaların müsait olması ile ekiplerimiz yapım işine başladı. Çavuşköy mahallemize yakışır bir gençlik merkezi ve muhtarlık ortaya çıkacak. İlçemizin her noktasına ekiplerimiz dokunuyor. Temel sorunların farkındayız. Temel sorunlarımızı sırasıyla çözmeye devam edeceğizşeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Öğrenciler Çanakkale’nin şifrelerini çözüyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi