Çanakkale Haberleri, Çanakkale Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Hastane çalışanlarına iletişim eğitimi

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Ayvacık Devlet Hastanesi çalışanlarına etkili iletişim eğitimi verildi.
Ayvacık Devlet Hastanesi eğitim salonunda Devlet Hastanesinde görev yapan sağlık çalışanlarına ÇOMÜ Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Bülent Güven tarafından etkili iletişim eğitimi verildi. Eğitimde, çalışanlar ile hasta ve yakınları arası iletişim, stres ve öfke yönetimi, tükenmişlik sendromu, hastane psikolojisi ve sorun çözme yaklaşımı, zor insanla başa çıkma konularına değinildi. Doç Dr. Güven, profesyonel anlatım tarzı ve hitabet sanatıyla tüm hastane personeline etkili bir eğitim sundu. Ayvacık Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Yavuz Adanur, “Bizi kırmayıp buralara kadar gelen ve bizlere eğitim ziyafeti veren sayın hocamız Doç. Dr. Bülent Güven’e teşekkür ederiz. Bu eğitimler çalışanlarımızın iş hayatı ve güncel hayatlarında karşılarına çıkabilecek sorunlarla başa çıkabilmelerinde yol gösterici oluyor. Çok faydalı bir eğitim oldu. Personelimize bu gibi eğitimler vermeye devam edeceğiz dedi.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Yazar Uğur Mumcu, Biga’da anıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi