Çanakkale Haberleri, Çanakkale Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Lapseki Plevne Ortaokulu ödülle döndü

İstanbul Yeditepe Üniversitesinde bu yıl 13’üncüsü düzenlenen First Lego League (FLL) turnuvasında Lapseki Plevne Ortaokulu ‘Özdeğerler’ ödülünü alarak kupa kazandı.
İstanbul Yeditepe Üniversitesinde bu yıl 13’üncüsü düzenlenen First Lego League (FLL) turnuvasında Lapseki Plevne Ortaokulu ‘Özdeğerler’ ödülünü alarak kupa kazandı. Dünya genelinde 83 ülkenin katıldığı organizasyonda başarı elde eden Plevne Ortaokulu 4-5 Mart tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecek olan FLL Ulusal Turnuvasına katılmaya hak kazandı. Okul Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Plevne Orta Okulu 3’üncü kez katıldığı First Lego League (FLL) turnuvasında Özdeğerler ödülünü alarak kupa kazanma başarısını gösterdi. 36 takım arasında birinci olarak İzmir’de düzenlenecek olan FLL Ulusal Turnuvasında ilçemizi temsil etmeye hak kazandı. Plevne Orta Okulu uluslararası turnuvada da başarı elde etmeyi hedeflemektedir. Yarışmaya katılarak başarı elde eden öğrencilerimizi ayrı ayrı tebrik ediyoruz denildi. Okulun başarısı ilçede sevinçle karşılandı.

Bir önceki yazımız olan ’Adalet, Sizsiniz’ oyunu, tiyatro severlerle buluştu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi