Çanakkale Haberleri, Çanakkale Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Lapseki’de alt yapı çalışmaları sürüyor

Alt yapıda içme suyu hattı yenileme çalışmaları kapsamında öğretmen sokak ve menderes caddesinde asbest boru değişimleri tamamlanıyor. Üst yapı çalışmaları kapsamında ilçe mezarlığında parke taşı döşeme işlemleri aralıksız sürdürülüyor. İşçileri ziyaret eden Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz çalışmaları yakından takip etti. Yılmaz yapığı açıklamada, “Vatandaşlarımızın Lapseki ilçe mezarlığında yatan yakınlarını daha rahat ziyaret edebilmeleri için mezarlığımızı parke taş döşeyerek modern bir görünüme kavuşturuyoruz dedi.

Beton santrali hizmete girecek

Lapseki belediyesi bünyesinde kurulan beton santralinde son aşamaya gelindiğini ifade eden Yılmaz, “2016 yılından bu yana çalışmalarımızı sürdürdük. Uygun görülen yeni merkezimizde Hizmet Grupları Bünyesinde beton santralimizi kurduk. İnşallah en kısa zamanda beton üretimine geçeceğiz. Lapseki Belediyesinin ek gelir elde etmesi için projelerimizi tek tek hayata geçiriyoruz. Büyüyen bir ilçede bizlerde belediye olarak hayata geçireceğimiz projelerle ekonomik alanda kalkınmayı hedefliyoruz dedi.

Bir önceki yazımız olan Çan Emir Sultan cami ibadete açıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi