Çanakkale Haberleri, Çanakkale Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Lapseki’de kar temizleme çalışmaları

Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde etkili olan kar yağışı sonrası belediye ekipleri tarafından 24 saat boyunca kar temizleme çalışmalarını sürdürüyor.
Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde etkili olan kar yağışı sonrası belediye ekipleri tarafından 24 saat boyunca kar temizleme çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz ilçede devam eden çalışmalar hakkında verdiği bilgide, “Belediye ekiplerimiz yoğun kar yağışının ardından vatandaşlarımızın mağdur olmamaları adına çalışmalarını 7/24 esasına göre belirleyerek çalışmalarını sürdürüyorlar. İlçemizde bulunan tüm okullarımızın bahçeleri, cami önleri, hastane bahçemiz kardan temizlenmiştir. Kar yağışı nedeniyle mağdur durumda kalan vatandaşlarımız bizlere her zaman ulaşabilir dedi. Belediye ekipleri ayrıca yoğun olarak kullanılan iskele meydanında buzlanma tehlikesine karşı gece saatlerinde aralıksız tuzlama çalışmaları yürüttü.

Bir önceki yazımız olan Ekipler karda mahsur kalanlar için seferber oldu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir