Çanakkale Haberleri, Çanakkale Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Lapseki’de referandum çalışmaları devam ediyor

Ak Parti İlçe Başkanı Halil Özer önderliğinde Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, il genel meclis üyeleri, yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri sanayi esnafını ziyaret ederek evet oyu için destek istediler. Köy çalışmalarının da sürdüğünü ifade eden Özer 16 Nisan’da yapılacak olan Anayasa Referandumu hakkında açıklamalarda bulunduk. Anayasa değişikliklerinin ülkemize ve milletimize istikrar getirmesi dileği ile evetleri çoğaltıyoruz dedi.

CHP ilçe teşkilatı köy çalışmalarını sürdürüyor

Lapseki Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Abdülkadir Özeren beraberinde ilçe örgütü ve teşkilat üyeleriyle birlikte köy ziyaretlerine devam ediyor. İlçe Başkanı Özeren tüm köylerdeki çalışmaları sürdürdüklerinin altını çizerek, Son olarak Suluca, Kemiklialan, Kocaveli bir öncesinde Eçialan, Balcılar, Taştepe, Alpagut köylerimizde vatandaşlarımız ile bir araya geldik. ’Hayır’ dememizin gerekçelerini köylülerimize anlattık. Ülkenin geleceği için destek istedik. İnşallah 17 Nisan günü ülkemiz adına hayırlara vesile olur diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Mümin Sarıkaya Çanakkale’de sevenleriyle buluştu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi