Çanakkale Haberleri, Çanakkale Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

YÖK Kalite Kurulu, ÇOMÜ’yü ziyaret etti

Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden Prof. Dr. Ülkü Yetiş, Atatürk Üniversitesi’nden Prof. Dr. Hasan Seçen, İstanbul Üniversitesi’nden Prof. Dr. Ümit Dilber Demirel, Karadeniz Teknik Üniversitesi’nden Prof. Dr. Haydar Akyazı, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi’nden Hülya Kartal ve Necmettin Erbakan Üniversitesi’nden Prof. Dr. Ahmet Diken’in yer aldığı heyet, Rektör Prof. Dr. Yücel Acer’i makamında ziyaret etti.

Heyet, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süha Özden ile birlikte Mühendislik Fakültesi’nde yer alan Yer Bilimleri Müzesi’ni gezdi. Ziyaret kapsamında, Rektör Prof. Dr. Yücel Acer ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süha Özden, Dardanos Yerleşkesi’nde heyetle bir toplantı gerçekleştirdi.

Yükseköğretim Kalite Kurulu, 5-8 Kasım 2017 tarihleri arasında üniversitemize saha ziyareti gerçekleştirerek ÇOMÜ için değerlendirme raporu hazırlayacak.

Bir önceki yazımız olan Kitap Festivali’nde Yazar Suat Turgut okurlarıyla buluştu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi